Портал новин

Проінспектували хід реконструкції “приймального відділення”

З робочим візитом до Шепетівки приїхав заступник Голови Хмельницької ОДА Володимир Юр’єв. Про це на своїй сторінці Facebook повідомила Шепетівська міська рада.
Фото: Сторінка Facebook Шепетівської міської ради
Ознайомитись із ходом реалізації реконструкції “приймального відділення” КНП “Шепетівської багатопрофільної лікарні” сьогодні до Шепетівки прибули заступник Голови Хмельницької ОДА Володимир Юр’єв, директор департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА Бригадир Віра, керівник Державного підприємства Хмельницька обласна служба єдиного замовника Андрій Колесник та радник голови Хмельницької ОДА Олександр Завроцький.
До інспектування ходу виконання робіт долучився Шепетівський міський голова Віталій Бузиль.
Нагадуємо, триває реконструкція оновленого корпусу, що поділятиметься на чотири основних зони: приймально-сортувальну, загальномедичну, реанімаційну та лікарсько-медсестринський пост для зв’язку із бригадами екстреної медичної допомоги. На базі відділення, окрім приймання пацієнтів вторинної ланки також здійснюватиметься ряд лабораторних процедур, цифрова рентгенографія, комп’ютерна спіральна томографія, а також розміститься операційна нового зразка.