Портал новин

Проїзд по дорогах загального користування забезпечено – Укравтодор

З метою забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки продовжують діяти обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту у Івано-Франківській області на автодорозі Р-24 Татарів-Кам`янець-Подільський (ділянка м. Коломия – м. Городенка). За інформацією Укравтодору проїзд по дорогах загального користування забезпечено. Про це повідомляють на сайті Уряду.

Фото: Еспресо TV

Додатково  ДСНС залучили 7 од. важкої інженерної техніки (всього розчищено 110 км), а саме у Хмельницькій області – 3 од. (розчищено 36 км), Івано-Франківській – 2 од. (36 км), Львівській – 1 од. (18 км) та Рівненській – 1 од. (20 км).

На в’їздах до м. Києва продовжують функціонувати 8 пунктів обігріву ДСНС.

Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території України. 

Для моніторингу обстановки погодних умов та надання допомоги, в Івано-Франківській та Закарпатській областях на перевалах від ДСНС продовжують чергування 10 чоловік та 6 одиниць техніки.

Підрозділами ДСНС протягом доби з снігових заметів вивільнено 45 транспортних засобів (з початку негоди – 2 тис. 794 од., у т.ч. 107 карет ШМД та 80 автобусів) та надано допомогу 92 особам (з початку негоди – 5 тис. 427 особам). Прибрано 25 повалених дерев. Від ДСНС залучалося 180 осіб та 60 од. техніки (з початку негоди – близько 4 тис. 670 осіб та 1 тис. 400 од. техніки).

Прогноз погоди в Україні на 17 лютого

У західних, Житомирській та Вінницькій областях сніг і мокрий сніг (на крайньому заході місцями налипання мокрого снігу та ожеледь), на решті території без істотних опадів. На дорогах країни ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура у західних та південних областях 0-5° морозу, на решті території 6-11° морозу.

На Київщині без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, помірний. Температура 6-9° морозу.