Портал новин

55 мешканців Шепетівщини лікуються від COVID-19

Кількість хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 зростає. Станом на 26.02.2021 року перебуває у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» на лікуванні 55 хворих з діагнозом коронавірусна хвороба COVID-19. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії перебуває 4 хворих. Про це повідомляє головна лікарка Валентина Савчук на своїй сторінці у Фейсбук.

  • 17 хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію лікуються.
  • 28 хворих потребують постійної кисневої підтримки.

Для надання медичної допомоги у лікарні розгорнули 4 відділення: інфекційне відділення, неврологічне відділення, відділення реабілітації, відділення анестезіології та інтенсивної терапії. У терапевтичному відділенні 11 хворих лікується з пневмоніями ( із негативними ПЛР-тестами). Неврологічне відділення розміщене на базі кардіологічного відділення та продовжує надавати медичну допомогу хворим з інсультами, іншими невідкладними станами.

“Планова госпіталізація хворих не проводиться, планові профілактичні огляди призупинені. У всіх структурних підрозділах лікарні посилені карантинні обмеження. Прохання суворо дотримуватися правил карантину. Бережіть себе”, – написала Валентина Савчук