Портал новин

Хочете індивідуальне опалення? З 1 березня комісія почне приймати заяви на відключення

Заяву на відключення від мережі центрального опалення прийматиму з 1 березня на першому поверсі міської ради. При собі треба мати паспорт. Засідання комісії відбуватимуть кожні два тижні, відповідно до оприлюненого розкладу. Склад комісії затвердили на сесії міської ради, 25 лютого. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

ВАЖЛИВО!

Першочергову можливість від’єднатись від централізованої системи опалення отримають мешканці 19 «розбалансованих» будинків та 79 будинків де більше ніж 50% абонентів вже перейшли на індивідуальне опалення. Від’єднання абонентів можливе лише в між опалювальний період, тобто з 1 травня 2021 року до 1 вересня 2021 року при наявності відповідної проектної документації.

«Шепетівське підприємство теплових мереж сьогодні має першочергове завдання від міського голови Віталія Бузиля — у найкоротші строки оптимізувати розбаланс системи теплопостачання, яку роками дестабілізували хаотичною видачею дозволів на від’єднання. Тому сьогодні в окремих будинках міста маємо картину, де лише 11 з 80 квартир користуються послугою централізованого теплопостачання. Забезпечення теплом таких будинків — це те саме, що перевозити відро піску пустим КамАЗом, звідси й величезні суми у платіжках. Тож стабілізація ситуації, в умовах, коли тарифна політика зростає щороку — насправді єдиний вихід. Це складне рішення, але ми змушені «рятувати ситуацію» після років бездумного жонглювання тепломережею міста, » — кажу, заступник міського голови з житлово-комунальних питань Ігор Ялоха.