Портал новин

Міська ради виділила 100 га для будівництва «Агропромислового парку»

Шепетівська міська рада виділила 100 га землі в районі «Пліщинського масиву» під облаштування агропарку.  Підготовка ділянки передбачає територію, яка буде зайнята  адміністративним центром агропромислового парку та підведеними комунікаціями. Решта територій  підготують для оренди інвесторами та розміщення агропромислових потужностей. Наразі ведуть переговори із  агропромисловими виробниками, які зацікавлені в співпраці на базі агропарку. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Фото ілюстративне

“Шепетівка потребує інтеграції нових ресурсів. І агропромисловий парк — це чудова можливість залучити нові надходження до місцевого бюджету, створити додаткові робочі місця і розвинути нові напрямки діяльності міста, такі як первинна та вторинна переробки сільськогосподарської сировини, виробництво харчових продуктів, транспорт, логістика, зберігання та сортування сільськогосподарської продукції та ін. Тож тепер чекаємо фінансування за проектом, а поки працюємо над проектно-кошторисною документацією”, — коментує міський голова Віталій Бузиль.

Нагадаємо, що проект “Створення агропромислого парку” – це переможець конкурсного відбору серед пректів регіональго розвитку, разом з проектом «Нова Шепетівка: від планів до дій!»  Загальний бюджет двох проектів Шепетівської громади складе 28 млн грн, реалізація проектів розпочнеться одразу після підписання угоди між Шепетівською громадою та Міністерством розвитку громад та територій України.