Портал новин

У Шепетівці планують відкрити поліцейський фронт-офіс

Поліцейські фронт-офіси, які планують обладнати у фойє відділків поліції, це нова модель первинної комунікації із громадянами у відділах та управліннях. У Хмельницькому, Шепетівці та Кам’янці-Подільському уже розпочали роботу над облаштуванням фронт-офісів. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції.

“Як і раніше, основним критерієм оцінки нашої роботи є довіра громадян. Тому ми намагаємося стати більш відкритою установою, яка надає якісний поліцейський сервіс. І в наших найближчих планах — створити фронт-офіси в районних управліннях. Суть цієї інновації полягає в тому, щоб прямо у поліцейському фойє створити для відвідувачів зручний простір і доброзичливу атмосферу, яка б нагадувала громадянам, що ми відійшли від каральної функції і перейшли у сферу надання поліцейських послуг”, — сказав керівник обласної поліції.

Облаштування фронт-офісів сучасними технічними засобами дасть можливість громадянам отримати швидко та якісно будь-яку послугу, яка належить до компетенції поліції. Тобто прямо у фойє люди зможуть отримати консультацію, написати заяву про вчинення правопорушення або втрату документів, записатися на особистий прийом, дізнатися про результати розгляду свого звернення та залишити відгук про роботу поліцейських і для цього їм не потрібно буде бігати з кабінету в кабінет по різних поверхах.

 

“Звісно, що фронт-офіси не з’являться у нас вже завтра, бо на переформатування роботи потрібен час та фінансові вкладення. Але ми уже рухаємося у цьому напрямку”, — уточнив Руслан Герасимчук.