Портал новин

Уряд Японії надасть грантову підтримку Шепетівській лікарні

Заявку на отримання грантової підтримки за проектами безпеки людини японської програми «Кусаноне» шепетівські депутати затвердили на сесії міської ради. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Ілюстративне фото

Проєкт «Модернізація медичного обладнання у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня Шепетівської міської ради» дасть можливість за грантові кошти отримати відеоендоскопічну систему.

За словами заступника міського голови Артура Мовсісяна, орієнтовна вартість цього приладу 1 750 800 гривень. Зараз лікарня користується комплектом «Fujinon-ерх-201 N» 2008 року, який вже застарів.

Новий прилад дасть змогу розширити перелік послуг за програмою медичних гарантій Національної служби здоров’я (діагностична/з ендоскопічною маніпуляцією колоноскопія та діагностична/з ендоскопічною маніпуляцією бронхоскопія), збільшить кількість ендоскопічних досліджень, підвищить доступність якісної діагностики та лікування населення громади.

Програма «Кусаноне», яку пропонує уряд Японії спрямована на допомогу та сприяння реалізації соціально спрямованих проектів, які пропонують як неурядові організації, так і організації місцевого самоврядування. Одним із пріоритетних напрямків є постачання медичного обладнання лікувальним закладам.