Портал новин

Область перевіряє Славутську лікарню на забезпеченість технічним киснем

Славутський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Славутської територіальної громади направив звернення Прем’єр-міністру України та голові Хмельницької ОДА щодо необхідності забезпечення медичним киснем Славутської лікарні, 15 брезня. Про це повідомляє Виконавчий комітет Славутської міської ради на сторінці у Фейсбук.

На це звернення обласний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації видав розпорядження №18 від 16 березня 2021 року про перевірку об’єктів Славути щодо дотримання карантинних вимог та забезпеченості Славутської міської лікарні киснем.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій, на своїй сторінці у Фейсбук, повідомив, що створили робочу групу, яка займеться перевіркою лікарні і у дводенний термін має надати інформацію про виявленні порушення.

“Славутський штаб звертається до суб’єктів господарської діяльності з проханням допомогти в забезпечити лікарню киснем, в якій, станом на 15:00 16 березня, лікується 37 киснево залежних пацієнтів. Для яких лишилсь 25 баланів кисню і жодного заправленого кріоциліндра. Наскільки вистачить кисню – не відомо”, – йдеться в повідомленні Виконавчого комітету Славутської міської ради.