Портал новин

У Шепетівській громаді обмежили прийом громадян в установах, які надають адміністративні послуги

Рішення про обмеження прийомів громадян та надання адмінпослуг дистанційно прийняли на позачерговому засіданні штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій на території Шепетівської громади, 16 березня. Про це повідомляють на сайті Міської ради.

З метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби (COVID-19) спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2  штаб прийняв наступні рішення:

  • Керівникам комунальних підприємств, вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб підприємствами, установами та організаціями, що забезпечують надання адміністративних послуг (Шепетівське підприємство теплових мереж ШМР, Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство, Шепетівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, Адміністративно комунальній інспекції ШМР, ПП УК «Управдом», «Житлофонд» та ОСББ). Забезпечити надання послуги юридичним особам дистанційно. Прийняти відповідні графіки та режими роботи працівників на період карантину. Визначити перелік послуг та підстави для прийому фізичних осіб з метою надання адміністративних послуг, як невідкладних, довести до населення з використанням офіційних веб-сайтів та інтернет ресурсів (до 17.03.2021 року).
  • Керівникам виконавчих органів Шепетівської міської ради та депутатам: вжити заходів щодо обмеження прийому фізичних осіб структурними підрозділами виконавчого комітету, виконавчими органами міської ради.
  • Повністю припинити роботу Пліщинського старостату, перевести у дистанційний режим. Плесенський старостат працює у штатному режимі.
  • Забезпечивши надання послуг з дотриманням протиепідемічних заходів. Пропуск депутатів до адміністративного приміщення Шепетівської міської ради та комунальних підприємств міста здійснювати за посвідченнями депутата. Рекомендувати депутатам Шепетівської міської територіальної громади обмежити прийом громадян на підприємствах.
  • Рекомендувати головам Грицівської, Судилківської, Ленковецької та Михайлючиській територіальним громадам які межують з Шепетівською міською територіальною громадою вжити аналогічних додаткових протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Шановні мешканці громади, просимо максимально обмежити пересування між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби, максимально обмежити особисті контакти!», – пишуть на сайті Міської ради.