Портал новин

У Шепетівському районі браконьєри вбили червонокнижного лося

У мисливських угіддях поблизу с. Червоний Цвіт мисливствознавець виявив сліди крові та шерсті, схожої на лосину, 13 березня. Про це повідомляють у секторі комунікації поліції Хмельницької області.

Мисливствознавець звернувся до Шепетівського лісгоспу із повідомлення про криваві сліди. Спільно з єгерями на місце події виїхали поліцейські.

Сліди від гужової підводи, на якій вивозили тушу тварини привели правоохоронців до господарства 38-річного місцевого жителя, де якраз йшла розробка туші.  

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України, дізнавачі провели санкціонований обшук в домоволодінні чоловіка  та на прилеглій території, в ході якого виявили та вилучили м’ясо тварини, залишки вбитого лося, мисливську рушницю та набої. 

Наразі правоохоронці працюють над встановленням усіх осіб, які брали участь у полюванні. У рамках розслідування призначили ряд експертиз, щоб встановити, хто саме стріляв по тварині.

Зазначимо, що згідно санкції статті такі дії караються штрафом до 51 тисячі гривень, громадськими роботами або обмеженням волі на строк до трьох років.

СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА БУДЬ-ЯКИХ ТВАРИН УЖЕ ЗАКРИТИЙ, А ПОЛЮВАННЯ НА ЧЕРВОНОКНИЖНИХ ТВАРИН ЗАБОРОНЕНО ВЗАГАЛІ.