Портал новин

Один з найвищих рівнів довіри українське суспільство має до рятувальників

Чергове дослідження, яке Центр Разумкова проводив з 5 по 9 березня 2021 року, підтвердило стійкість високої позиції рятувальників у рейтингу довіри громадян до суспільних інститутів. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Серед державних та суспільних інститутів найчастіше довіра висловлюється до Збройних Сил України (їм довіряють 70% опитаних), волонтерських організацій (65%), Церков (64%), Державної служби України з надзвичайних ситуацій (63%), Державної прикордонної служби (60%), Національної гвардії України (56%), Голови міста (селища, села), в якому проживає респондент (56%), добровольчих батальйонів (55%), громадських організацій (53%), ради міста (селища, села), в якому проживає респондент (51%).

“Ця довіра є найвищою оцінкою роботи рятувальників і ми й надалі будемо робити все можливе і неможливе задля безпеки кожного українця”, – каже Голова ДСНС Микола Чечоткін.

Загалом, дослідження провели методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Опитали 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.