Портал новин

У Шепетівці працює екстрена диспетчерська служба 1503

З 22 березня у тестовому режимі запрацювала Шепетівська екстрена диспетчерська служба ШЕДС-1503. Це міська централізована «гаряча лінія». Яка в оперативному режимі, цілодобово приймає вхідні дзвінки від шепетівчан для врегулювання питань, які потребують негайного втручання з боку структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств міста. У першу чергу мова йде про екстрені ситуації — прориви водопровідних та каналізаційних мереж, пошкодження мереж теплопостачання, перебої у постачанні електроенергії, розгерметизація каналізаційних люків, розриви ліній електропередач. Про це повідомляє Шепетівська міська рада.

Як зателефонувати до ШЕДС?

  • Зі стаціонарного номера телефону — 1503.
  • З мобільного номера телефону +38 096 504 1919.

Диспетчери служби приймають дзвінки цілодобово. Щоб звернутися до ШЕДС потрібно зателефонувати за номером телефона, назватися, описати суть звернення та залишити контактний номер телефону.

Питання екстренного характеру, які підлягають компетенції служби, оперативно примаються в роботу. Звернення, що несуть не екстрений характер перенаправляються на відповідальні структурні підрозділи комунальних підприємств, виконавчого комітету Шепетівської міської ради та управлінських компаній, що займаються комунальним обслуговуванням містян.

11 березня Шепетівська міська рада підписала «Меморандум про співпрацю з комунальними підприємствами та підприємствами, що надають житлово-комунальні послуги» в рамках початку роботи Шепетівської екстреної диспетчерської служби (ШЕДС – 1503).

Підписантами меморандуму із Шепетівською міською радою стали:
Шепетівське підприємство теплових мереж
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства
ПрАТ «Шепетівкагаз»
Шепетівський РЕМ АТ «Хмельницькобленерго»
ПП «УК «Управдом»
ПП УП «Житлофонд»
КП «Шепетівське РЕП»
Шепетівське районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області
Шепетівський районний сектор ГУДСНС України у Хмельницькій області
«Шепетівська станція екстреної медичної допомоги»
Адміністративно-комунальна інспекція Шепетівської міської ради