Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 22.03.21 – 28.03.21

В період часу з  20 березня цього року по  22 березня цього року, в м. Шепетівка невстановлена особа шляхом віджиму металопластикового вікна проникла в приміщення квартири, що належить місцевій жительці, звідки таємно викрала монітор та клавіатуру. По даному факту проводиться перевірка.

23 березня цього року о 19:20 годині під час патрулювання в м. Шепетівка працівниками поліції було зупинено автомобіль марки “RENAULT SCENIC “, яким керував місцевий житель. В ході перевірки документів на транспортний засіб останнього, виявлено факт підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. По даному факту проводиться перевірка.

24 березня цього року о 17:05 години у с. Городище Шепетівського району місцева жителька, власниця будинку, в якому проживає її племінник, добровільно видала полімерний пакет з речовиною зеленого кольору в подрібненому сухому стані, зовні схожою на канабіс, а також пристрій для куріння канабісу, працівникам поліції. Дану речовину та пристрій було вилучено та направлено на експертизу. По даному факту проводиться перевірка.

24 березня цього року в період часу з 16:00 по 18:00 години в м. Шепетівка житель с. Ленківці, перебуваючи в квартирі, яка належить місцевому жителю, під час спільного розпиття спиртних напоїв, таємно викрав мобільний телефон, який належить місцевій жительці. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

24 березня цього року близько 20:50 години в с. Хролин Шепетівського району невстановлена особа, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

25 березня цього року о 21годині 30 хвилин в м. Шепетівка між місцевими жителями на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин виник конфлікт, в ході якого місцева жителька отримала тілесні ушкодження у вигляді саден та подряпин на обличчі. По даному факту проводиться перевірка.

26 березня цього року о 20 годині 20 хвилин в смт Гриців Шепетівського району місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синців на обличчі місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

26 березня цього року близько 09:00 години в смт. Білогір’я Шепетівського району на території ринку місцеві жителі на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин вчинили дрібні хуліганські дії відносно жителів с. Тихомиль Шепетівського району, під час яких спричинили тілесні ушкодження у вигляді синця на руці. По даному факту проводиться перевірка.

28 січня цього року, о 22 годині 30 хвилин під час реагування на повідомлення про бійку працівники поліції в м. Шепетівка в кімнаті мотелю у місцевого жителя при поверхневому огляді виявили 4 паперові згортки із сухою подрібненою речовиною зеленого кольору, зовні схожою на марихуану загальною вагою близько 10 грам. Дану речовину було вилучено та направлено на експертизу. По даному факту проводиться перевірка.