Портал новин

Депутати передали частину майна «Вузлової лікарні» «Шепетівській багатопрофільній лікарні»

Таке рішення прийняли на позачерговій сесії міської ради 2 квітня, у зв’язку зі ситуацією, яка склалась на території Шепетівської міської громади внаслідок поширення COVID-19. Нерухоме майно комунальної власності КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка», що знаходить на вулиці Героїв Небесної Сотні, 96 А-І 1 поверх, передали «Шепетівській багатопрофільній лікарні» на праві оперативного управління.

Керівники депутатських фракцій, голови постійних депутатський комісій, керівництво «Вузлової лікарні» та «Шепетівської багатопрофільної лікарні» на нараді створили робочу групу, яка визначила приміщення, які необхідно передати.

Це зробили для того, щоб «Вузлова лікарня» вже зараз могла приймати пацієнтів хворих на COVID-19  і людей з підозрою на COVID-19. На базі медичного персоналу «Вузлової лікарні» створять нові «ковідні» бригади під які Національна служба здоров’я виділяє кошти.

Також ці приміщення допоможуть багатопрофільній лікарні вирішувати питання щодо фінансування робіт по розведенню кисневих точок до ліжко-місць.

«Мова, абсолютно не буде йти про закриття «Вузлової лікарні», як закладу охорони здоров’я. Це буде структурний підрозділ багатопрофільної лікарні. Усі медичні працівники максимально будуть збережені. Скорочення будуть по адмінперсоналу.  В першу чергу це стосуватиметься керівництва і адміністрації лікарні», – сказав Віталій Бузиль.

За словами Олександра Наумця, у «Шепетівській багатопрофільній лікарні розгорнуто 275 ліжок, хворих 332. За чотири дні захворіло 3 лікарі. Немає ким закрити пост.

«Якщо ви думаєте, що ми спали й  бачили, що «залізнична» лікарня перейде до нас, то це не зовсім так. Ми знали, що буде ця біда, ми пішли на отримання «ковідного» пакету, а «залізнична» лікарня, знаючи це, не пішла на це, бо то дуже тяжка робота», – каже заступник головного лікаря «Шепетівської багатопрофільної лікарні, Олександр Наумець.

Створення додаткового посту у «Вузловій лікарні» дало можливість розгорнути 50 ліжкомісць та 3 ліжка у палаті інтенсивної терапії.

Головний лікар «Вузлової лікарні» на лікарняному від сьогодні. Ні його заступників, ні уповноважених осіб на сесії міської ради не було.    

На наступній сесії розглядатимуть питання приєднання «Вузлової лікарні» до «Шепетівської багатопрофільної лікарні».