Портал новин

Мобільний шпиталь у Славуті готовий приймати хворих на COVID-19

На території Славутської лікарні розгорнули мобільний шпиталь для хворих на COVID-19. На Хмельниччину його привезли з Франківщині, аби забезпечити лікування на стаціонарі усіх хворих, що цього потребуватимуть, у разі ускладнення епідемічної ситуації в області. Про це повідомляють у Хмельницькій ОДА.

“На жаль, зараз ситуація із захворюваністю на COVID – 19 в області залишається складною, окремі наші ковідні лікарні працюють на межі, тому і було прийняте рішення про розгортання цього госпіталю. Сподіваємося, що завдяки рішенню обласної комісії з питань ТЕБ і НС про посиленняю карантинних обмежень, нам вдасться знизити рівень захворюваності, однак маємо бути готові до будь-якого варіанту розвитку подій,” – сказав голова облдержадміністрації, Сергій Гамалій.

Шпиталь – це повноцінна лікарня, адже окрім звичайних ліжок, тут є блок інтенсивної терапії для важких пацієнтів. Кожне ліжко обладнане кисневим концентратором. Загалом розгорнуто 35 наметів, з них 24 – це госпітальна база на 120 ліжок. Госпіталь повністю автономний, підвели усі комунікації, що дозволяють йому самостійно працювати. Зараз він готовий для прийому хворих на COVID – 19. Керівником шпиталю призначили директора КП «Славутська міська лікарня ім.. Ф.М. Михайлова» Леоніда Радзивілюка.