Портал новин

8 тисяч гривень допомоги від держави можна буде отримати з наступного тижня

Громадянам і бізнесу, які постраждали від посилених карантинних обмежень у «червоних зонах», допомогу у розмірі 8 тис. грн.. надаватимуть автоматично після подання заявки на порталі або в за стосунку ДІЯ. Про це сказав Прем’єр-міністр України під час засідання Уряду, 7 квітня.

Верховна рада схвалила механізм підтримки громадян та бізнесу, який уряд розробив на доручення Президента України.

«Цей механізм передбачає надання одноразової грошової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень. Він вже працював узимку, і ми його повертаємо в регіони, що перебувають у «червоних зонах». Зареєструватись на отримання допомоги від держави можна буде вже наступного тижня», — зазначив Денис Шмигаль.

У деяких регіонах після запровадження «червоного» рівня епідемічної небезпеки та відповідальної роботи місцевих органів влади спостерігається стабілізація ситуації з поширенням COVID-19. Фіксують зменшення кількості хворих та зниження навантаження на лікарні.

«Якщо така динаміка буде зберігатися надалі, то можливе повернення таких регіонів до «помаранчевої» зони. Це вкотре демонструє, що адаптивний карантин працює і запроваджувати тотальний локдаун по всій країні наразі немає потреби», — сказав Прем’єр-міністр.