Портал новин

Спецслужби Росії створили незаконну “Хмельницьку міську раду”

Служба безпеки України продовжує слідчі дії щодо, так званого «народовладдя», які виконували вказівки РФ. У фейкових «депутатів» незаконно створеної «Хмельницької міської ради» провели обшуки. Про це повідомляє СБУ. Згідно матеріалів досудового розслідування діяльність псевдодепутатів координували спецслужби Росії. Вони співпрацювали з проросійським пропагандистом Анатолієм Шарієм, якому повідомили про підозру у державній зраді.

Слідчі перевіряють інформацію про причетність підозрюваних до діяльності, спрямованої на захоплення держаної влади і повалення конституційного ладі.

Під час обшуків у представників незаконно створених «органів місцевого самоврядування і державної влади «Республіки Україна» та «територіальної громади міста Хмельницький» правоохоронці виявили:

  • статути фейкових псевдоутворень;
  • печатки і бланки;
  • протоколи засідань;
  • розпорядження, посвідчення і листування самопроголошених органів;
  • агітаційні матеріали.

Також вилучили картки платіжних систем РФ, комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та інші матеріали, які будуть долучені до матеріалів справи.

Триває досудове слідство за ст. 109 (дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.