Портал новин

Віталій Бузиль пішов у відпустку за свій рахунок, аби зекономити бюджетні кошти

Віталій Бузиль пішов у відпустку за свій рахунок, але працюватиме у звичайному режимі. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, крім того закликав керівників й фахівців Шепетівської міської ради та освітян зробити так само. Він переконаний, що у кризових ситуаціях громада має гуртувати зусилля і спільно шукати шляхи вирішення.

«Розуміючи всю важливість економії місцевого бюджету в період пандемії звертаюся до усіх хто фінансується коштом місцевого бюджету. Зокрема до керівників та фахівців Шепетівської міської ради з проханням розглянути можливість взяти відпустки без збереження заробітної плати. В першу чергу сподіваюся на свідомість та громадську позицію посадовців! Я вважаю це логічним та правильним кроком», – написав міський голова.

Якщо пропозицію мера підтримують посадовці, то міський бюджет зможе зекономити 4 000 000 грн на користь громади. А якщо долучаться освітяни, то вдасться перекрити дефіцит освітньої субвенції у розмірі, близько 3 000 000 грн.

«Підтримати чи не підтримати – справа кожного! Заяву від свого імені вже написав, працюватиму далі у звичайному режимі», – написав Віталій Бузиль.