Портал новин

Мобільний госпіталь у Славуті припинив свою роботу

У зв’язку із стабілізацією епідемічної ситуації у Хмельницькій області з 29 квітня мобільний гспіталь у Славуті припинає свою роботу. Таке рішення прийняв керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації 28 квітня. У розпорядженні йдеться про повернення мобільного госпіталю ДСНС до пункту постійної дислокації. Про це повідомляє виконавчий комітет Славутської міської ради.

За час роботи госпіталю, що залучався для підсилення роботи комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Славутської міської ради, тут пролікували 27 хворих із коронавірусною інфекцією.

“За відгуками пацієнтів, які отримали лікування, нарікань на умови перебування в госпіталі немає. Було тепло та комфортно. Щодня хворі отримували харчування в одноразових боксах, які їм готували працівники харчоблоку лікарні. Усім хворим, бригада із медичних працівників комунального підприємства «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Славутської міської ради, надала кваліфіковану допомогу”, – йдеться у повідомленні.