Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 2.05.21 – 9.05.21

03 травня 2021 о 22:00 в лісі неподалік с. Городище Шепетівського району двоє місцевих мешканців  на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, спричинили тілесні ушкодження місцевому мешканцю, у вигляді синців на обличчі. По даному факту проводиться перевірка.

05 травня ц.р. близько 12:00 годин в м. Шепетівка, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

05 травня ц.р.  близько 15:40 години в м. Шепетівка  пішла   з дому на прогулянку, без мобільного телефону та дотепер не повернулась неповнолітня місцева жителька. Проведеними оперативними заходами поліцейські встановили місце перебування останньої та повернули додому. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 06 травня ц.р., в м. Шепетівка невстановлена особа, шляхом пошкодження скла у вікні проникла в автомобіль марки “ВАЗ 2109”, яким користується місцевий житель, звідки таємно викрала документи, кошти та речі. По даному факту проводиться перевірка.

05 травня ц.р., близько 09:00 години в м. Шепетівка невстановлена особа під приводом здачі квартири в оренду в м. Шепетівка, оголошення про що було розміщене на інтернет-сайті, шахрайським шляхом, заволоділа грошовими коштами місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

08 травня ц.р. близько 04 год. 00 хв. у м. Шепетівка невстановлена особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку телефону, який належить жителю с. Пліщин. По даному факту проводиться перевірка.