Портал новин

Шепетівська громада отримала 10 мільйонів гривень державної субвенції

Розпорядження №468-р від 19 травня 2021 року про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення соціально-економічно розвитку окремих територій оприлюднили на сайті Кабінету Міністрів України.

«Щойно отримали чудову новину до святкового дня щодо розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Ми ініціювали цілий ряд проектів. Кошти вдалося залучити завдяки конструктивному діалогу з народним депутатом Олексієм Жмеренецьким, приємно, що наші ініціативи підтримав уряд» – написав міський голова Віталій Бузиль.

Відповідно до цього розпорядження Шепетівська територіальна громада отримає 10 мільйонів гривень державної субвенції:

  • 6 534 082 грн. – на реконструкцію вуличного освітлення у Шепетівці з заміною на  енергозберігаючі LED-технології;
  • 550 000 грн. – на реконструкцію усіх світлофорних об’єктів у Шепетівці;
  • 2 075 918 грн. – на реконструкцію частини будівлі (прибудова ліфту) КНП “Шепетівської багатопрофільної лікарні”;
  • 840 000 грн. – на придбання обладнання для Шепетівського водоканалу з метою модернізації систем центрального водопостачання та водовідведення.

«При розподілі коштів субвенції ми, перш за все, орієнтуємося на нагальність вирішення того чи іншого питання у громадах, аби проекти могли приносити користь якомога більшій кількості людей. Приємно, що сьогодні спільними зусиллями вдалось посприяти виділенню коштів для Шепетівки. Тепер справа за якісною і успішною реалізацією у взаємодії з місцевою владою. Разом із командою й надалі працюватимемо у напрямку залучення коштів на розвиток важливих для громад округу сфер», – прокоментував народний депутат України Олексій Жмеренецький.