Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 31.05.21 – 06.06.21

31 травня цього року о 19:30 годині до чергової частини Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області надійшло повідомлення від місцевої жительки  про те, що 31 травня цього року близько 19:00 годин в м. Шепетівка по вулиця Горбатюка, 23, у власному будинку виявлено труп власника. В ході проведення перевірки встановлено, що 31 травня ц.р., близько 12:00 годин в м. Шепетівка під час суперечки, яка виникла на ґрунті особистих неприязних відносин місцевий мешканець наніс власнику будинку руками чотири удари по голові та спричинив тілесні ушкодження, від чого останній помер на місці події. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 01 червня ц.р., в м. Шепетівка по вулиці Героїв Небесної Сотні, в дворі будинку невстановлена особа проникла в сарай, який належить місцевому жителю, звідки таємно викрала спортивний велосипеда марки “Титан”. По даному факту проводиться перевірка.

01 червня цього року близько 21:30 годин в м. Шепетівка, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

02 червня цього року близько 05:00 години в м. Шепетівка в квартирі місцевий житель, під час сімейної сварки спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця дружині, місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

02 червня цього року близько 09:00 години в м. Шепетівка невстановлена особа, представившись працівником безпеки «Ощадбанку» під приводом розблокування банківської карти, шахрайським шляхом, заволоділа грошовими коштами місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка.

04 червня цього року близько 12:34 години в с. Михайлючка невстановлена особа, представившись працівником служби безпеки “Форвард банку”, шахрайським шляхом, під приводом розблокування банківської картки, випитавши реквізити, заволоділа грошовими коштами місцевого жителя. По даному факту проводиться перевірка. 

05 червня цього року близько 20:30 год. невідома особа представившись працівником поліції, під приводом не притягнення  дочки до кримінальної відповідальності, шахрайським способом заволоділа грошовими коштами місцевої жительки.

06 червня цього року близько 03:50 годин в м. Шепетівка, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю.

06 червня цього року близько 03:50 годин в м. Шепетівка, місцевий житель на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця на обличчі місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.