Портал новин

Вакцинація допоможе підготуватися до протидії штаму «Дельта»

За інформацією уряду, в Україні станом на сьогодні, провели майже 3 млн щеплень проти коронавірусу. Центри масової вакцинації вже працюють у кожній області, кількість активних хворих на COVID-19 зменшується, але система охорони здоров’я має бути готовою до протидії штаму «Дельта». Для цього потрібно нарощувати темпи вакцинації. Про це повідомляють у Офісі Президента.

Міністерству охорони здоров’я й Міністерству розвитку громад та територій України доручили скоординувати роботу з місцевою владою та надати пропозиції, як організувати більш активну вакцинацію громадян.

За словами прем’єр-міністра України, у зв’язку з проведенням чемпіонату Європи з футболу у європейських країнах зафіксовано зростання захворюваності майже на 10%. Тож потрібно збільшити кількість тестувань на COVID-19, а профільні відомства мають перевірити реальну готовність медустанов, зокрема дитячих закладів охорони здоров’я, до боротьби з коронавірусом.

«Масковий режим, соціальне дистанціювання та дезінфекція надалі залишатимуться обов’язковими, щоб не допустити подальшого зростання захворюваності», – сказав очільник уряду.