Портал новин

З 23 вересня Хмельниччина, як і вся країна, переходить в «жовтий» рівень епіднебезпеки

На позачерговому засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС, яка відбулася 21 вересня, вирішили встановити «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всієї країни з 00 год. 00 хвилин 23 вересня. Про це повідомляють у Хмельницькій ОДА.

За словами Прем’єр-міністра епідемічна ситуація в країні стрімко погіршується і найефективніший спосіб протидії COVID-19 – це вакцинуватися.

Кабінет Міністрів пом’якшив обмежувальні заходи та дозволив працювати закладам господарювання та освіти навіть у «червоній! Зоні, але за певних умов.

«Обмеження «жовтої» та «червоної» зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби. Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни», — зазначив Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, під час визначення “жовтої” зони на території країни слід обов’язково дотримуватись маскового режиму, фізичної дистанції у 1,5 м, а також забороняється:

  • проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території,
  • заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50% місць,
  • заповненість спортзалів і фітнес-центрів більш ніж 1 особа на 10 кв. метрів,
  • обмеження щодо часу роботи закладів відсутні.