Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень з 1.11.21-7.11.21

1 листопада ц.р., близько 22:00 годин в м. Шепетівка місцевий житель під час суперечки спричинив тілесні ушкодження місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 2 листопада ц.р., в м. Шепетівка по вулиці Судилківська невстановлена особа з автомобіля місцевого жителя марки ВАЗ 2105 викрала акумулятор. По даному факту проводиться перевірка.

2 листопада ц.р., в період часу з 12:00 по 15:00 години на польовій дорозі поблизу автомобільної дороги сполученням “Шепетівка- Пліщин”, невстановлена особа, шляхом вільного доступу з припаркованого на узбіччі автомобіля марки “ГАЗ-2705”, який належить жителю м. Шепетівка, таємно викрала акумуляторну батарею, паливний пістолет, насос для перекачування палива та 2 акустичні колонки. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 18:00 год. 2 листопада по 10:30 год. 3 в с. Плесна невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала металеву сітку, яка належить місцевій жительці. Сума викраденого становить 1000 гривень. По даному факту проводиться перевірка.

3 листопада до поліції звернувся місцевий мешканець із повідомленням про те, що у його магазині 8 жовтня ц.р. невідома особа, шляхом вільного доступу таємно викрала фірмовий шарф «Atletiko Madrid», який належить останньому. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 4 листопада в м. Шепетівка в дворі будинку  невстановлена особа через незамкнені двері проникла в автомобіль Пежо Партнер, який належить місцевому жителю, звідки викрала дві бензопили та навушники марки. По даному факту проводиться перевірка.

4 листопада  близько 15:00 годин в м. Шепетівка по пр. Миру в магазині місцевий житель під час суперечки спричинив тілесні ушкодження у вигляді синця місцевому жителю. По даному факту проводиться перевірка.

5 листопада близько 01:30 годин в с. Михайлючка невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала велосипед невстановленої марки, який належить жителю с. Рилівка. По даному факту проводиться перевірка.

В ніч на 05 листопада в с. Сенігів невідома особа, шляхом вільного доступу, проникла на неогороджену територію домогосподарства місцевої жительки, де з-під дерев’яного навісу, таємно викрала велосипед. По даному факту проводиться перевірка.

6 листопада близько 02:00 годин в потязі невстановлена особа шляхом вільного доступу здійснила крадіжку шкіряної куртки, що належить жителю м. Шепетівка, в якій знаходились мобільний телефон невідомої марки, грошові кошти та документи. По даному факту проводиться перевірка.

6 листопада о 16:15 год. в м. Шепетівка подружжя місцевих жителів на ґрунті виниклих неприязних відносин руками спричинили тілесні ушкодження племіннику у вигляді синців , ссаден та розсічення брови. По даному факту проводиться перевірка. – В ніч на 7 листопада в м. Шепетівка по вулиці В. Котика, в приміщенні терапевтичного відділення Шепетівської БПЛ невстановлена особа шляхом вільного доступу викрала велосипед невстановленої марки, який належить місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.