Портал новин

102 інформує: зведення подій за тиждень 16.11.21-21.11.21

16 листопада близько 18:00 годин в м. Шепетівка невстановлена особа спричинила тілесні ушкодження у вигляді порізу на стегні лівої ноги та синців та ушибів на голові для жителя м. Шепетівка, від  яких останній під час надання допомоги працівниками ШМД помер на місці події. По даному факту проводиться перевірка.

16 листопада близько 17:00 годин в м. Шепетівка місцеві жителі під час суперечки спричинили тілесні ушкодження у вигляді синців місцевій жительці. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 18:00 години 16 листопада по 07:40 години 17 листопада в м. Шепетівка в дворі будинку невідома особа шляхом вільного доступу, через незачинений багажник проникла в автомобіль марки “Шкода Фелісія” звідки таємно викрала автомагнітолу невідомої марки та технічний паспорт на даний автомобіль. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 21:00 години 16 листопада ц.р., по 08:00 години 17 листопада в м. Шепетівка в дворі будинку невідома особа шляхом підбору ключа, проникла в в автомобіль марки “Черрі Амулет”, звідки таємно викрала автомагнітолу невідомої марки технічний паспорт на даний автомобіль та паспорт громадянина України виданий на імя заявника. По даному факту проводиться перевірка.

16 листопада  близько 16:00 годин в м. Шепетівка невстановлена особа, перебуваючи в приміщенні магазину, шляхом вільного доступу таємно викрала порошковий засіб. По даному факту проводиться перевірка.

В період часу з 20:00 години 16 листопада по 08:00 години 17 листопада в м. Шепетівка в дворі будинку невідома особа шляхом підбору ключа, проникла в в автомобіль марки “Черрі Амулет”, звідки таємно викрала автомагнітолу невідомої марки технічний паспорт на даний автомобіль та грошові кошти. По даному факту проводиться перевірка.

17 листопада в період часу з 09:30 по 12:30 години в с. Мокіївці, невідома особа шляхом зриву скоби навісного замка, проникла в будинок, який належить місцевій жительці, звідки таємно викрала грошові кошти, які були в шафі. По даному факту проводиться перевірка.

19 листопада близько 15:00 годин в м. Шепетівка по вулиці місцева жителька розмістила оголошення в інтернеті про продаж одягу, невстановлена особа під приводом  придбання одягу шахрайським шляхом , надіславши фіктивне посилання  для оформлення замовлення заволоділа грошима. По даному факту проводиться перевірка.