Портал новин

За одну добу від шахрайських схем постраждали четверо мешканців Шепетівського району

Двоє людей намагались отримати товари чи послуги через інтернет, ще двох ошукали псевдобанкіри. Загалом аферистам вдалось виманити більше 68 000 гривень. Про це повідомляють у Шепетівському районному управлінні поліції.

До шепетівчанина зателефонувала невідома особа. Під приводом купівлі дитячої гойдалки, яку потерпілий продавав на сторінці інтернет – оголошень, шахрай заволодів коштами в сумі 6500 гривень.

Житель с. Соснівка, що на Шепетівщині натрапив на шахраїв, коли намагався придбати гуму для авто у незнайомої особи через мережу інтернет. Молодий чоловік перерахував 2100 гривень, після чого зв’язок з шахраєм обірвався.

36 тисяч гривень втратив ще один шепетівчанин, який повірив псевдобанкіру та надав йому доступ до свого облікового запису у інтернет-банкінгу.

В аналогічну пастку шахраїв потрапив славутчанин. 26 січня невстановлена особа зателефонувала до нього та представившись працівником банку під приводом підключення до мобільного додатку банку, випитала реквізити. Через деякий час з банківської картки потерпілого зникло 23 з половиною тисячі гривень.

По всіх цих фактах шахрайств дізнавачі Шепетівського РУП відкрили кримінальні провадження.

Наразі працівники поліції з’ясовують усі обставини подій і працюють над пошуком зловмисників.