Портал новин

Чотири підприємства перемістили своє виробництво у Хмельницьку область

Завдяки програмі щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих регіонів, у Хмельницькій області вже працює 4 підприємства. Це підприємства легкої промисловості, хімічної промисловості та підприємства, які займаються обігом металоконструкцій. Їх найменування, поки що не називають. Про це розповів перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Програма з релокацій українських виробництв допомагає у підборі місць для їх виробничих потужностей, перевезенні та розселенні персоналу, пошуку нових працівників. До транспортування техніки, обладнання, майна долучилась «Укрзалізниця» та «Укрпошта».

У єдиному реєстрі вже є понад 1100 заявок від різних підприємств, які виявили бажання переїхати на територію Західної України.

«Хмельницька ОВА вже отримала понад 380 різних пропозицій від громад і компаній Хмельниччини, які готові приймати підприємства на своїх майданчиках», – сказав Сергій Тюрін.

Близько 45 підприємств вже визначилися із конкретним місцем розташування у нашій області.

Департамент розвитку економіки Хмельницької ОВА спільно з  Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області координують телеграм-канал «Релокація Хмельницька область». В якому розміщують критерії, побажання, вимоги, площі приміщення, необхідні виробничі потреби та зазначають кількість персоналу. Назви підприємств закодовані номерами з міркувань безпеки.