Портал новин

Яку компенсацію отримають шепетівчани за розміщення у своїх домівках переселенців?

Шепетівчанам, які прийматимуть у власному житлі внутрішньо переміщених осіб, міська рада відшкодовуватиме витрати. Сума компенсації залежатиме від кількості переміщених осіб, що проживають у приміщенні власника і складатиме 14,77 грн за кожен людино-день. Загалом ця сума становитиме 450 грн на місяць на одну особу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради, 31 березня.

Власники житла, які хочуть отримати компенсацію за прихисток переселенців не повинні мати заборгованості за оплату комунальних послуг.

«Шановні шепетівчани, впевнений у вашій порядності й підтримці тих, хто цього потребує. Точно знаю – наша громада гостинна! Щодня Управління соціального захисту отримує від 200 до 250 заяв на реєстрацію ВПО, а з початку війни тільки офіційна статистика зареєстрованих вже перевищила 2 000 осіб, а це значить, що ми з вами готові допомагати! Дякую! Тримаймося!» – написав Віталій Бузиль на своїй сторінці у фейсбуці.

Переміщені особи повинні проживати у власника житла безкоштовно, без жодної орендної плати. Це перевірятимуть і у разі виявлення шахрайства винні понесуть кримінальну відповідальність.