Портал новин

Новозбудований ліфт у Шепетівській багатопрофільній лікарні витримує 1 тонну вантажу

Новий ліфт обслуговуватиме весь хірургічний корпус. У ньому вільно розміщаються ноші-каталки, а вантажопідйомність складає 1 тонну або 13 осіб. 30 березня, міський голова Віталій Бузиль перевірив готовність конструкції до роботи. Про це повідомляють у Шепетівській міській раді.

«У КП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” повноцінно запрацював ліфт! Дякую усім, хто вболівав за цей проект: депутатам, які підтримали реалізацію, лікарям, які боролися за цей об’єкт на всіх фронтах; журналістам, які підперчували тему в пресі і привертали до потреби увагу», – написав Віталій Бузиль на своїй сторінці у фейсбуці.

Роками медичному персоналу лікарні доводилось руками переносити хворих на другий поверх реанімаційного відділення. Процес ускладнювали вузькі сходи. А з приходом коронавірусу питання ліфта постало особливо гостро.

Кошти за які вдалося реалізувати проект це субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, які Шепетівська громада отримала за сприяння Народного депутата України Олексія Жмеренецького.

Робота над встановлення ліфта почалась задовго до будівництва. У травні 2021 року проект із будівництва ліфта у лікарні підтримали на державному рівні. В жовтні розпочалося будівництво шахти, а у середині грудня до лікарні прибув сам ліфт. Зараз ліфт повністю готовий до експлуатації.