Портал новин

На Хмельниччині завершили «зимовий перепис» тварин у мисливських угіддях

Всього на території Хмельницької області лісівники зафіксували 6528 копитних та 83073 хутрових звірів. Найбільше зайця (43704), сірих куріпок, ондатр, борсуків, козуль. Про це повідомляють у Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Цьогоріч лісівники Шепетівського лісового господарства придбали шість благородних оленів – одного самця і п’ять самок. Вони утримуються у вольєрі на площі майже 8 гектарів. Згодом з появою молодняка і кількість оленів зросте – їх випускатимуть у ліс.

За даними обліку, порівняно з минулим роком в області спостерігається ріст чисельності основних видів копитних тварин. Аби зберегти популяції диких звірів, взимку лісівники підгодовують їх: розкладають сіно, кормові віники, висипають зерно в усіх лісових угіддях підприємств.

«На основі результатів обліку тварин визначаються та затверджуються ліміти відстрілу, відлову диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливському сезоні 2022 року. Отримані дані забезпечать раціональне та невиснажливе використання державного мисливського фонд», – повідомляють у Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.