Портал новин

Працівниця Хмельницької АЕС 5 років поспіль ходить на роботу пішки, долаючи відстань у 4 кілометри

 5 квітня – День на роботу пішки. В цей день у Хмельницькій АЕС вирішили відзначити працівницю управління виробничо-технічної комплектації станції, пані Наталію, яка вже 5 років поспіль ходить на роботу пішки. Кожного дня, у будь-яку погоду, вона долає чотири з половиною кілометри. Така ранкова активність приносить їй лише задоволення.

Звісно, для того щоб дістатися на роботу вчасно, потрібно вийти на годину раніше. Проте саме ці ранкові години дозволяють насолодитися природою. Наталія розповідає, що вона першою помічає весняне пробудження лісу або як все живе восени засинає. А ще працівниця по дорозі підгодовує котиків, які проживають на дачних ділянках нетішинців.

Ранкова прогулянка – це і фізичне навантаження, і задоволення, від якого вже неможливо відмовитись. Єдиний раз, коли Наталія діставалася на роботу автобусом, трапився під час ожеледиці. Проте яким би комфортним, теплим і швидким не був цей вид транспорту, він не може замінити ранковий ритуал.

Така активність дозволяє зібратися з думками перед робочим днем, розпочати ранок у спокої та гармонії. Колеги беруть приклад з Наталії і деколи складають їй компанію. Працівниця зазначає, що зустрічає по дорозі представників інших підрозділів Хмельницької АЕС, які теж полюбляють ходити на роботу пішки.