Портал новин

У Летичеві попрощались із 20-річною захисницею

Фото: Суспільне. Хмельницький

На Хмельниччині у селищі Летичів попрощалися із 20-річною молодшою сержанткою ЗСУ Інною Нявкевич. Про це повідомляє “Суспільне. Хмельницький”.

15 серпня 2023 року Інні Нявкевич виповнилося 20 років, а 17 серпня 2023 вона загинула.

“Вона ще не встигла завести сім’ю, вона просто йшла до своєї мрії — Інна хотіла стати військовим офіцером. І вона до нього йшла. Ніхто не міг на неї вплинути: ні бабуся, ні дідусь, ні батьки. І вона завжди казала: я така задоволена, що я, хай буде важко, але я, дуже задоволена і дуже вдячна своїм батькам, за те, що дали можливість їй виконувати свою мрію”, — розповідає родичка загиблої Лілія Гуцал.

Коли Інні виповнилося 18 років, вона підписала контракт зі Збройними силами України.

На столі у храмі фото загиблої Інни Нявкевич, хліб та квіти.
На столі у храмі фото загиблої Інни Нявкевич, хліб та квіти. Фото: Суспільне Хмельницький

Попрощатися із 20-річною молодшою сержанткою ЗСУ Інною Нявкевич до її рідного будинку прийшли понад сотню людей. Її подруга Вікторія розповідає, знала Інну Нявкевич — з садочка.

“Вона завжди була позитивною, вона ніколи нічого не боялася, вона така була самовпевнена в собі. Але я завжди за неї боялася, проте ніколи цього не казала. Я завжди її підтримувала”, — розповідає Вікторія.

Зібрались, щоб попрощатись з Інною Нявкевич, майже усі її однокласники, — розповідає класна керівниця Олена Сеник.

“З перших днів, коли ми за неї хвилювались, підтримували, кажемо: ти ж така молодесенька, вона каже: як? Ні. Зараз у нас тут вже не вік вирішує. І я маю бути. І вона ж з перших днів під Волновахою була. Тільки новини взнаєш: як там наша Інуся? Інуся —молодець. Інуся — тримається. Інна така наскільки сильна духом вона була”, — каже класна керівниця.

На фото військові виносять труну із тілом полеглої Інни Нявкевич.
На фото військові виносять труну із тілом полеглої Інни Нявкевич. Фото: Суспільне Хмельницький

Біля Свято-Успенського храму похоронну процесію зустрічали на колінах. Приїхав віддати останню шану Інні Нявкевич її друг, побратим Володимир.

“Ми дуже довгий час були в одному підрозділі, виконували завдання. І вона до останнього виконувала завдання. — На рівні з чоловіками? — Так. Вона ні на хвилю не відступала і не відступала від чоловіків. В деяких принципах навіть ще й краще була ніж деякі чоловіки”, — розповідає Володимир.

У Інни Нявкевич залишились батьки та сестра. Поховали військову у рідному Летичеві.